Живим уклін - загиблим слава.
ЖИВИМ УКЛІН - ЗАГИБЛИМ СЛАВА
Доля України склалася так, що вся її історія – це один суцільний ланцюг війн і виснажливих змагань за волю і незалежність.
День 20 лютого 2014 року став найчорнішим днем в історії незалежної України, а сто загиблих назавжди увійшли в історію як Небесна Сотня.
Щоб увічнити велику людську, громадянську, національну відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави лідерами учнівського самоврядування було організовано та проведено День Героїв Небесної Сотні «Живим уклін – загиблим слава!» під девізом «Уклонімось низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити».
В рамках дня членами комісії культури та дозвілля було організовано та проведено пізнавально-патріотичну промоакцію «Небесна Сотня – це наша біль і наша гордість, наші сльози і вдячність за все» під гаслом «Ангели майдану: пам’ятаємо!». Учасники акції відновили хронологію подій, що відбувалися на Майдані в 2013-2014 роках, згадали поіменно всіх героїв Небесної Сотні, переглянули відеосюжети про трагічні події Майдану, хвилиною мовчання вшанували пам'ять про загиблих героїв, «Мирних солдатів Майдану», наших «Ангелів сьогодення», що навіки зайняли свої пости на захисті українського народу та запалили свічки, які стали даниною пам’яті тим, хто навічно пішов від нас, але залишився в наших серцях.
Головою учнівської ради «Лідер» В. Дворецьким було підготовлено ілюстраційно-тематичну фотовиставку «Долі героїв Майдану: ландшафт пам’яті», яка містила світлини героїчної боротьби українського народу за самовизначення і творення власної держави.
Членами комісії преси та інформації було проведено слайд-подорож «Життя – Україні, честь – собі». Учасники мали можливість познайомитися з історичним і суспільним значенням Революції Гідності, короткими життєписами деяких героїв Небесної Сотні, розкрити суть подвигу Небесної Сотні, ушанувати героїзм українських захисників.
День Героїв Небесної Сотні закінчився мистецько-патріотичним екскурсом «Майдан гідності – нескорені герої». Лідери ділилися враженнями про події семирічної давнини, коли під час Революції Гідності відбулося протистояння між українським народом і тодішнім режимом, яке сягнуло свого піку, а саме 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Майдану, а також висловили надію про те, щоб більше ніколи ніхто не платив надто високу ціну за свій вибір.
Нехай крапелька крові героїв нашої історії, їхні героїко-патріотичні діяння будуть паростком чеснот правдивих, запорукою доброго імені нашого на славу та процвітання України.