Нехай ці зимові канікули подарують вам безліч веселощів, щирих усмішок і незабутніх моментів! Відпочивайте і насолоджуйтеся кожною миттю!
Колядка — різдвяне диво.
Українська колядка — це не просто пісня, а справжній оберіг нашої культури. Зі співом колядок у кожен дім приходять радість, мир і Божа благодать.
Нехай лунають колядки в кожному куточку України, наповнюючи серця теплом і надією!
Запали свічку пам’яті....
Сьогодні ми згадуємо одну з найстрашніших сторінок нашої історії — Голодомор. Мільйони невинних життів забрала жорстока рука голоду, знищуючи родини, мрії та майбутнє нашого народу.
У цей день, запалюючи свічку, ми вшановуємо пам’ять тих, хто став жертвами цієї трагедії. Нехай вогник свічки стане символом нашої скорботи, єдності та незламності.
Пам’ятаємо. Єднаємося. Ніколи знову.
Захід, проведений у рамках Тижня безпеки дорожнього руху для учнів 8 класу, досягнув своєї мети: підвищення рівня обізнаності школярів щодо правил дорожнього руху та формування відповідального ставлення до їх дотримання.
Учні активно брали участь в обговореннях, практичних завданнях та вікторині, демонструючи хороший рівень знань правил поведінки на дорозі. Інтерактивна форма проведення заходу сприяла зацікавленості та легкому засвоєнню матеріалу.
Захід сприяв вихованню в учнів відповідального ставлення до свого життя та життя інших учасників дорожнього руху.
До Європейського дня протидії торгівлі людьми, у 8 класі організували перегляд фільмів, що висвітлюють проблему торгівлі людьми, з подальшим обговоренням. Це допомогло краще зрозуміти масштаби проблем та способи їх вирішення. Здобувачі освіти підготували буклети з інформацією куди звертатися за допомогою і як діяти у разі небезпеки.
Година спілкування з елементами тренінгу '' Ментальне здоров'я : як його зберегти ? ''
Метою тренінгу було ознайомлення здобувачів освіти з основами турботи про власне ментальне здоров’я, формування навичок стресостійкості та самопідтримки, а також підвищення обізнаності щодо важливості психічного благополуччя в повсякденному житті. Тренінг був спрямований на розвиток в учнів практичних навичок для збереження емоційної рівноваги та боротьби з негативними факторами, що впливають на психологічний стан.
Перший урок " Перемагає той, хто пам'ятає"
730 днів незламності
24 лютого 2024 року– друга річниця початку повномасштабного вторгнення росії на територію України. Наші захисники і захисниці щодня роблять все можливе, щоб зовсім скоро в Україні пролунала пісня Перемоги. Віримо, що ця боротьба обов'язково завершиться ПЕРЕМОГОЮ.
Пам'ятаймо тих, хто віддав своє життя за Україну.
Цінуймо та пишаймося нашими героями!
Слава Україні!
Всеукраїнська акція " 16 днів проти насильства"
" Запали свічку пам'яті "
Життя – це найдорожчий скарб.
Традиційно в нашому закладі проводиться тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.
Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!
Радіодиктант національної єдності з нагоди Дня української писемності та мови.
Здобувачі освіти пройшли онлайн - тест : чи знаєш ти правила поведінки під час канікул?
Урок мужності “Герої рідного краюˮ
Українські захисники і захисниці стали символом хоробрості, патріотизму й боротьби народу за свободу та незалежність. Їх відданістю та сміливою боротьбою захоплюється кожен українець та цілий світ.
Здобувачі освіти дізналися про героїчну боротьбу кожного Героя за утвердження та збереження суверенітету власної держави, ідеалів національної гідності, свободи, народної єдності. Урок мужності - це формування почуття гордості за свою країну та готовності до виконання обов'язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України на героїчному прикладі захисників та захисниць Рівненщини.
Єднання заради Незалежності
День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді, на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки. В знак шани та об'єднання українських земель для здобувачів освіти 6 класу Туменського ліцею було проведено годину спілкування «В єднанні сила і міць держави» вікторину "Єднання заради Незалежності". Двадцяте століття залишило нам у спадок вирішальні події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною.
День пам'яті Героїв Крут
29 січня 104 – річниця бою під Крутами – подія, яка набула для українського народу символічного значення. Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну. 29 січня 1918 року – це не лише день скорботи за українською молоддю, а й день величі духу української нації. Ми памятаємо жертовність та героїзм Крут.
П'ятикласники долучилися до відзначення історичної події під Крутами та підготували тематичні плакати.
ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ
Державне свято День Соборності України здобувачі освіти 5 класу Туменського ЗЗСО відзначили урочисто та патріотично. Для учнів було проведено тематичний урок національно-патріотичного спрямування: «Єднання заради Незалежності» а також вікторина «Як я знаю Україну?». Під час свята діти згадали важливий момент історичного минулого - День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України.
"Вони вистояли! Не витримав бетон!"
Новорічно-розважальний квест "Веселий Новий рік"
1 грудня -Всесвітній День боротьби зі СНІДом
Голодомор 1932-1933. Пам'ятаймо разом
Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Щорічно у четверту суботу листопада в Україні проходятьжалобні заходи, приурочені вшануванню пам’яті жертв тогочасних подій, адже ці жахливі сторінки в історії українського народу відгукуються болем у душі кожного небайдужого до реалій того часу. З нагоди цієї сумної дати для здобувачів освіти 5 класу проведено годину пам'яті та скорботи на тему «Голодомор 1932-1933. Пам’ятаймо разом».
Учні уважно слухали розповідь учителя і переглядали презентацію. Потім діти активно висловлювалися про тогочасні події, хліб та бережливе ставлення до нього, про людей, що і в наш час голодують. Діти були дуже щирі у своїх розповідях, адже ця тема не залишила їх байдужими до історичних та сучасних проблем.
Учні взяли участь в акції «Створи панно пам'яті». Діти дізналися про квітку незабудку, яка є символом жертв голодомору 1932 – 1933 років в Україні. Вона нагадує нам, що ми не маємо права забути про мільйони загублених життів наших співвітчизників.
Кожна дитина, вшановуючи загиблих під час тих жахливих подій, писала на квітці свої думки та прикріплювала її до дошки, створюючи таким чином «Панно пам'яті».
Отже, п’ятикласники зберегли у своїй душі зернятко пам'яті про страшні часи голодомору та зернятко любові до людей.
Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього
Щорічно 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Свято приурочене ключовим подіям в історії незалежної України, які показали світу, що українці сміливо відстоюють свої демократичні права – Помаранчевій революції та Революції Гідності.
У цей день вшановують мужність та патріотизм наших співвітчизників, які стали на захист демократії та є гідним прикладом для прийдешніх поколінь.
Для здобувачів освіти 5 класу було проведено інформаційну хвилинку – «21 листопада – День Гідності та Свободи». Діти створили карту Гідності та Свободи.
Скажи "НІ" насиллю
Участь у виставці «Козацтво: крізь призму століть»
Тренінг «СТОП-Булінг»
Бабин Яр - це наша незагойна рана
У середу, 29 вересня, для здобувачів освіти 5 класу було проведено Національний урок до 80-х роковин трагедії у Бабиному Яру з метою формування історичної правди про події Голокосту.
Національний урок пам’яті сприяв формуванню стійкого негативного ставлення громадян до фактів дискримінації, зневаги до людської гідності та зазіхань на право на життя.
Проведений захід розкрив сутність трагедії Голокосту в Україні та висвітлив тему розстрілів у Бабиному Яру, сприяв розвитку навичок критичного мислення через аналіз джерел та розширив сучасне сприйняття процесу вивчення історії.
Для проведення уроку використані методичні рекомендації з платформи «Червона точка пам’яті».
Благодійна акція «Монетки дітям»
Національний банк України та благодійний фонд «Таблеточки» з 1 по 30 вересня 2021 року проводить акцію «Монетки дітям».
Метою цієї акції є збір монет номіналом 25 копійок, які вийшли з обігу, та перетворення їх на допомогу для онкохворих дітей.
П'ятикласники активно долучилися до доброчинності
Ми за мир у всьому світі!
"ВИВЧАЄМО, ЗНАЄМО, ВИКОНУЄМО!"
В рамках проведення інформаційно-профілактичних заходів у закладах загальної середньої освіти п’ятикласники взяли участь у реалізації Тижня знань правил дорожнього руху «Вивчаємо, знаємо, виконуємо». Здобувачі освіти переглянули тематичну презентацію, а також виконали інтерактивні вправи «Світлофор», «Дорожні знаки та ситуації» на сайті LearningApps.org. Діти переглянули мультфільм «Групи знаків» та практично закріпили засвоєні знання під час екскурсії.
Перший урок "Україна починається з тебе" присвячений 30-річчю Незалежності України
До побачення, початкова школа!
Випускний вечір в початковій школі - це свято учнів, першого вчителя, і, звичайно ж, батьків. Прощавай, четвертий клас, ти замалий уже для нас. Та ми повернемось не раз думками в наш четвертий клас.
Дорогі випускники початкової школи, мені дуже приємно вітати вас з вашою першою значущою подією у вашому житті! Тепер школа відкриває перед вами нові горизонти і вам належить отримати нові знання, які дозволять вам стати шанованими і значущими людьми в нашому суспільстві.
Відмінних вам відміток, цікавих уроків і ненудної повсякденності!
8 травня – День пам’яті та примирення.
Сумна і важлива дата, яка має нагадати всім нам про необхідність збереження миру на планеті та недопустимість війни. В честь цього визначного дня з учнями 4 класу була проведена тематична виховна година. Діти взяли участь у покладанні квітів в пам`ять загиблих воїнів у Другій світовій війні, які своєю кров’ю відстояли нашу свободу. Метою проведення заходу є виховання мужності, почуття патріотизму, любові до Батьківщини, до історії свого народу, пошани до ветеранів Другої світової війни.
ммммммм
28 КВІТНЯ ‒ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ
З учнями 4 класу проведений виховний захід по "Охороні праці та техніці безпеки ". Четвертокласники ознайомились з основами охорони праці та безпеки життєдіяльності під час навчання. Метою заходу було виховати в учнів нести відповідальність за власне життя та за життя оточуючих людей. Діти охоче брали участь в дискусії та виконували завдання під час вікторини .
Щовесни, коли тануть сніги,
І на рясті просяє веселка,
Повні сил і живої снаги
Ми вшановуєм пам'ять Шевченка
10 березня учні 4 класу відвідали бібліотеку та взяли участь у літературно-мистецькій годині "До висот Шевченкового слова". Діти продемонстрували свої знання з біографії Кобзаря, декламували вірші, спілкувалися з Тамарею Леоновець - нашою місцевою поетесою.
Свято 8 Березня — це міжнародний жіночий день. У нашій країні його святкують уже багато десятиліть. Це свято жінки і весни. І хай буде весело і радісно від того, що жінка і весна — це дві сестрички, які так само , підносять, захоплюють, дарують щастя і радість. Учні нашого класу із задоволенням готувалися до свята, готували подарунки для мам, бабусь. Підготували відеопривітання, висловлюючи свою повагу, любов до мам, бабусь, сестричок.
Вітаємо
переможців та учасників Всеукраїнської інтернет-олімпіади з математики "Осінь - 2020"!
Предметні олімпіади — це особливе випробування, яке не просто тестує знання учнів, а й гартує їхню зібраність та самостійність. Інтернет-олімпіади суттєво відрізняються від типових конкурсних заходів, адже створюють рівні умови для всіх учнів. Це цікавий інтерактив для учня та зручний інструмент контролю знань школярів для вчителя.
Учні четвертого класу вже вкотре беруть участь в інтернет-олімпіадах . І цьогоріч вже отримали свої результати та нагороди з Всеукраїнської інтернет- олімпіади з математики (Осінь – 2020). Так тримати!
Тиждень початкової школи
Під час проведення тижня початкової школи учні 4 класу взяли активну участь в реалізації STEM проєкту. Всі діти класу були дуже активні. Першого дня, як справжні науковці - досліджували,вивчали, спостерігали та робили висновки. Наступного дня проявили творчість, фантазію, креативність, створюючи проект "Школа майбутнього" . А досліджуючи Японію, спробували себе конструкторами, інженерами, дизайнерами одягу. Хлопці конструювали та вивчали відомі марки автомобілів, а дівчатка створювали кімоно - національні костюми Японії.
ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ
ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ відзначається щороку 21 листопада на честь ушанування Революції Гідності – події в історії сучасної України, яка змінила життя багатьох українців, їхнє бачення світу і себе у ньому.
Напередодні учні 4 класу пригадали історію виникнення цього свята, переглянувши відео, поглибили свої знання про зміст поняття «гідність», «свобода». Діти усвідомили розуміння єдності та цілісності України, почуття особистої відповідальності за долю держави. Виконуючи вправу «Мікрофон відкритих думок», школярі висловлювали своє ставлення до України, добирали слова, які вказували на головні ознаки нашої держави: незалежна, самостійна, квітуча, рідна, красива, багата, солов’їна, щедра, талановита, працьовита тощо.
Учні з захопленням працювали над вправою «Долоньки свободи»
Від теорії до практики
Навчальні екскурсії є обов’язковими та необхідними складовими освітнього процесу. Вони передбачають створення умов для наближення змісту навчальних предметів до реального життя, спостереження та дослідження учнями явищ природи і процесів життєдіяльності суспільства, розширення світогляду школярів, формування в них життєво необхідних компетенцій. Четвертокласники вирушили на екскурсію, щоб закріпити уміння орієнтуватися на місцевості за Сонцем, компасом та місцевими ознаками; розвивати кмітливість, спостережливість, мислення, вміння спостерігати, аналізувати і робити висновки, доводити свою думку; формувати потребу у пізнанні природи, виховувати любов до природи.
Козацькому роду - нема переводу.
До Дня козацтва та захисника України (14 жовтня)
З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, сприяння зміцнення патріотичного духу і формування соціальної компетентності школярів, ми відзначаємо День захисника України в одночас, з Днем Українського козацтва. Учні четвертого класу підготували виставку виробів з природних матеріалів на патріотичну тематику.
Без здоров'я неможливе щастя
Перший урок в 4 класі. Учні поглибили знання про здоров'я, вчилися безпечної поведінки та свідомого ставлення до здоров'я, а також розуміти самих себе і критично ставитися до власної поведінки. Формували вміння спілкуватися; сприяти прагненню зрозуміти оточуючих і аналізувати свої стосунки з ними.
Діти миру - за мир!
Щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру, свято покликане змусити всіх не тільки задуматись, а й зробити що-небудь заради спокою на Землі. Мир у рідній країні - найзаповітніше бажання усіх українців. До відзначення цього свята щороку долучаються і учні нашого класу. Ми презентували колаж на тему "Діти мируі - за мир", долучилися до танцювального флеш-мобу, а також взяли участь в конкурсі "Малюнок на асфальті"