Учні 5 класу долучилися до проведення акції "Протидія торгівлі людьми". Метою якого було ознайомлення дітей з одним із найтяжчих злочинів та його наслідками для здоров"я й життя людини. Обговорювали ризики для здоров"я та причини виникнення таких ситуацій.
Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Дякуємо за активність та підтримку батькам. Робимо все, що можемо разом для нашої перемоги.
День української хустки
Акція "Оберіг солдату"
5 клас приєднався до Тижня безпеки дорожнього руху. Учні вивчали правила поведінки на дорозі, розглядали різні дорожні знаки. Отримали важливі знання.
Осіння толока п'ятикласників.
Зустріч з батьками 5 класу.
День Миру!
Учні 5 класу активно взяли участь в загальношкільному заході присв'яченому Дню Миру під гаслом :"Хай буде мир на всій землі, на Україні теж! Діти України за МИР"!
Година спілкування "Ти як?"
У класі було проведено урок , присвячений ментальному здоров'ю "Ти як"?.Обговорювали різні стресові ситуації та їх подолання.Кожен учень повинен пам'ятати,що найкращим способом зберегти ментальне здоров'я є чіткий та сталий розпорядок дня,фізична активність,повноцінне харчування,тактильні контакти,спільні заняття з рідними та друзями,можливість виговоритися.
Ранкова зустріч п'ятикласників
День захисників та захисниць України
День захисників і захисниць України набув особливого значення для нашої країни. 1 жовтня ми вітаємо тих героїв, які ціною власного життя боронять Україну, бережуть спокій і дарують надію на наше вільне і щасливе майбутнє. Від щирого серця, з любов’ю і великою пошаною дякуємо кожному і кожній, хто мужньо захищає нашу державу!
З нагоди цього свята учні 4 класу відвідали шкільний музей та виготовили патріотичні вітальні листівки, прикрашених з великою любов’ю і щирими побажаннями, нашим відважним воїнам.
Кожна дитина вкладала в роботу не лише старанність, а й душу, бо вважає важливим підтримати солдатів та подякувати за їх мужність та відвагу. Маємо надію, що ці вітальні листівки приємно порадують наших захисників і нададуть їм наснаги для подальшої боротьби за мир в Україні, зміцнять віру в себе та світле майбутнє.
Нам потрібне мирне небо...
Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба в нашій країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина
Здобувачі освіти власноруч виготовили патріотичні паперові долоньки, які об’єднали в єдиного голуба аби захистити нашу Батьківщину від війни ” Голуби миру нас оберігають. Мир на Вкраїну вони повертають” та пограли в рольову гру «Мій внесок у справу миру», згуртувалися у «Ланцюжок побажань».
Перший урок четвертокласників
Перший урок пройшов у вигляді квесту під назвою "Шлях до перемоги".
Учні пройшли цей шлях, виконуючи цікаві завдання: складали асоціативний кущ, розгадували загадки, кросворди, розповідали про видатних людей України, складали прислів'я, танцювали та співали сучасні пісні.
Завершили квест "Вікториною переможця". Не забули також вшанувати хвилиною мовчання пам'ять тих, хто віддав своє життя за Перемогу!
Міжнародний день чаю
Щороку 15 грудня світ відзначає Міжнародний день чаю. Свято, присвячене одному з найдревніших напоїв на планеті, сповнене різних традицій. Цікаво, яких ? Про всі традиції чаювання учні 3 класу, провели чайну церемонію та виконали цікаві завдання від Аліси та її друзів.
21 листопада – День Гідності та Свободи
Гідність і свобода – це портрет українця. Кожного – і військового, і рятівника, волонтера і лікаря, фермера і залізничника, кухаря і дизайнера. Це незмінна характеристика нас усіх як народу. Нашої сили і волі, нашої наснаги до боротьби, нашого нестраху й уміння усілякими засобами, а часом і голіруч протистояти ординській навалі.
Ми платимо високу ціну за нашу мрію. Однак, незважаючи на всі спроби нас залякати, далі йдемо вперед. Бо українці виросли з укоріненим на генетичному рівні прагненням волі. Нині воно ще дужче гуртує нас перед нашою мрією і завданням – бути самостійним господарем на власній землі.
16 листопада - Міжнародний день толерантності
Толерантність – це вміння людини ставитись без агресії до думок інших людей, до їх способу життя, віросповідання, звичаїв, традицій, ідей і почуттів. 16 листопада в нашому класі відбулася онлайн зустріч «Всі ми різні, але всі ми рівні». Сьогодні спостерігається різноманіття випадків нехтування в сучасному суспільстві загальнолюдськими цінностями, порушення прав людини, особливо соціальних вразливих категорій населення та дітей у різних сферах життя, прояви нетолерантного ставлення до дитини у сім’ї, між дітьми та іншими учасниками освітнього процесу в закладах освіти, осередках дитячого дозвілля .Як закріплено у статті 4 Декларації принципів толерантності саме виховання є найефективнішим засобом запобігання проявам нетерпимості. Виховання в дусі толерантності починається з прищеплення людям знань про їхні права та свободи з метою забезпечити їхню реалізацію та зміцнити прагнення кожного до захисту прав інших, має бути націлене на протидію негативним впливам, які викликають страх та відособлюють від інших, повинне розвивати в молоді здібності до незалежного мислення, критичної оцінки та формувати високі моральні критерії.
"Ми хочемо у мирі жити"
Щороку 21 вересня в Міжнародний день миру люди в усьому світі збираються, щоб вшанувати пам’ять жертв непорозумінь і конфліктів, а також заявити про власну готовність присвятити себе втіленню в життя мрії людства. Це – побудова безпечного, справедливого світу.
Ми живемо в незалежній Україні і ми пишаємось, що маємо свою державу, мову, землю, традиції і символи. Той є справжній патріот, хто своїми вчинками, поведінкою, працею і знаннями зміцнює її могутність.
https://drive.google.com/file/d/1qaQPQLZooNFbntWF3ZGTZxGNCQMZMP7s/view?usp=share_link
А НАД СВІТОМ ВИШИВАНКА КВІТНЕ ...
Вперше це свято відзначили у 2006 році, коли студентка Чернівецького національного університету запропонувала своїм одногрупникам прийти на заняття у вишитих сорочках. Ініціативу підтримали і викладачі, і студенти всього навчального закладу. Кілька років свято відзначалося тільки в стінах університету, а потім ця традиція поширилася і по інших містах України. День української вишиванки не має постійної дати - щорічно він відзначається в третій тиждень травня. У 2022-му році свято випадає на 19 травня.
Учні 2 класу підготували привітання та провели флешмоб "Зранку одягни вишиванку"
https://drive.google.com/file/d/1UOqRC4U5TKcKIk_Wx4uBc8FtUYuo8B6L/view?usp=sharing
Новорічна круговерть
Зимові свята люблять і діти, і дорослі.Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне —чудес. Сьогодні чарівне дійство завітало до другокласників. Діти, одягнені у яскраві костюми та плаття, побували у справжній новорічній круговерті.
Свято вдалося на славу!!! Сподіваємось, що цей святковий настрій у всіх залишиться надовго!!!!
Піжамна вечірка
Весело, цікаво і креативно пройшла піжамна вечірка до дня Святого Миколая. В нашій країні цей вид вечірок з’явився не так давно. І сьогодні ми влаштували свято для себе!!!
Здобувачі освіти цікаво розповідали про свої піжамки, закидали сніжки в сніжколовки, складали гори із цеглинок, малювали сніговики, танцювали...Всі отримали безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень!!!
День хустки
Сьогодні наш клас ніби розцвів різноманітністю квітів і орнаменту на українських хустках. Усі дівчатка ходили протягом дня в українських хустинах.
Хустка об’єднує дівчину і жінку, минуле та сьогодення, дарує віру в щасливе майбуття. Тож милуймося, шануймо, відроджуємо рідні українські традиції, щедро несімо це нашим дітям!
Без права на забуття
Згадайте нас - бо ми колись жили.
Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!
Ми в цій землі житами проросли,
Щоб голоду не знали люди вічно.
День української писемності та мови
Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова…
Другокласники долучилися до святкування Дня української писемності та мови. Діти у цей день відповідали на питання мовної вікторини, заповнювали "прикметникові віночки", прочитали та обговорили казку "Як народ забув свою мову".
Українська мова є найціннішим скарбом нашої нації. Вона може втішити серце, загоїти душевні рани.
Мужність і відвага крізь покоління
День захисника України - свято, що відзначається 14 жовтня у день Святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Це свято пам'яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької доблесті та звитяги, свято вдячності всім, хто захищав і захищає нашу рідну землю. До відзначення цієї дати, учні 2 класу взяли участь у виставці-ай-стоппер «Козацтво: крізь призму століть».
Нехай патріотизм, сила волі та незламна віра у щасливе майбутнє рідної землі стануть нашими вірними друзями на все життя. Миру, добра і процвітання нашій країні. Велика дяка і пошана нашим захисникам!
Булінг – стоп!
У рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу учні 2 класу взяли участь в інформаційній хвилинці «Що таке булінг?», ознайомилися з буклетами «Булінг – стоп!», переглянули та обговорили відеоролик «Stop bullying» (соціальна реклама про захист прав дітей).
Кожен повинен почувати себе захищеним. Треба поважати свої права, права іншого і вчитися співіснувати разом.Бути гарною людиною – це добра звичка. І прищеплювати її треба змалечку.
Тиждень безпеки дорожнього руху
З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в нашому класі тривав Тиждень безпеки дорожнього руху.
Протягом тижня проводилися інформаційні хвилинки «Безпека дорожнього руху це життя», а також бесіда – практикум «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів».
Діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на дорогах, дотримуватися правил дорожнього руху.
Осінній вернісаж
Поглянь навколо — чарівниця осінь
В коралах і у золоті стоїть!
Пожовкле листя і бездонна просинь,
І срібне павутиння ледь тремтить...
Природа – це багатство й краса нашої рідної землі. У перші вересневі дні другокласники відправилися на екскурсію до осіннього парку. Учні не лише захоплювалися красивими пейзажами, не просто гуляли або відпочивали, а й спостерігали, порівнювали, розповідали і робили висновки.
День знань
Перше вересня – завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником.
Урочисто та з патріотичним настроєм пройшов перший урок у нашому класі.
Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами учнів, батьків – гордістю за своїх дітей.
Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху
З 17 по 23 травня 2021 року за ініціативою ООН по всьому світу відбувся шостий Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху. Цього року його присвячено темі перевищення швидкості – одній із провідних причин дорожньо-транспортного травматизму.
У рамках тижня було проведено Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху на тему «Безпечна дорога додому». Наймолодші здобувачі освіти малювали на асфальті дорожні знаки та грали у рухливі ігри «Горобчики і автомобілі», «Кольорові автомобілі».
Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.
Вишиванка – спадок нації!
Я вишию сорочку кольорову
Й по білім світі гордо в ній піду.
У ній зустріну пору світанкову
І щастя світле я у ній знайду…
Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.
20 травня у нашій школі відбувся День вишиванки. Першокласники охоче долучилися до святкування. Дрес-кодом дня була вишиванка. Діти із задаволенням зробили своїми руками вишиванку у техніці орігамі.
Настрій і атмосфера свята, яскраві барви святкового одягу, веселкою вигравали у класній кімнаті, усміхнені і радісні обличчя щиро говорили про те, що свято вдалося!!!
День матері
День травневий, день весняний —
Трави й квіти весняні.
Навкруги — куди не глянеш:
Все всміхається мені.
І в таку чудову днину,
Між пташок дзвінких пісень,
В серце кожної людини
Йшов любов’ю Мамин День.
В день такий приносять діти
До мамів любов свою —
В подаруночках і квітах
Кажуть: я тебе люблю.
Пам’ятаємо, перемагаємо!
Друга світова війна все далі і далі від нас, ми всі знаємо, що вона була страшною та кривавою. У цій війні загинула невимовна кількість мільйонів людей, які просто хотіли жити…
8 травня, в День пам'яті та примирення, вся країна схиляє голову та згадує всіх учасників Другої світової війни.
Для першокласників було організовано майстер - клас «Квітка пам’яті». Учні виготовляли червоні маки, символи пам’яті про тих, хто загинув під час Другої світової війни. А також здійснили похід до обеліску та поклали квіти.
Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 29 квітня відбувся День цивільного захисту.
Протягом дня учні мали можливість ознайомитися із буклетами «Правила пожежної безпеки для дітей та батьків».
Проведено практичне заняття «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!», а також інформаційну п’ятихвилинку «Вчимося правилам пожежної безпеки». Діти систематизували знання з правил пожежної безпеки та обговорили алгоритм дії захисту під час пожежі.
Здобувачі освіти переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.
Правила дорожнього руху знай – життя зберігай!
Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить - і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.
Сьогоднішній день у першому класі пройшов під гаслом «Правила дорожнього руху знай – життя зберігай!»
Першокласники переглянули анімаційний міні-серіал для дітей. У ньому Робік та його друг, телефончик Мобік, познайомили дітей з правилами дорожнього руху, а також навчили розрізняти види знаків: наказові, попереджувальні, заборонні.
Свої таланти здобувачі освіти могли продемонструвати, взявши участь у виставці малюнків «Дорога – не місце для гри!».
Діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на вулиці, дотримування правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!
8 березня - жіноче свято!
Вітаємо любих матусь та найкращих бабусь зі святом 8 березня!!!
Бажаємо вам тепла і любові в серцях, чудового настрою і прекрасного самопочуття. Даруйте посмішки, радійте та отримуйте задоволення від життя!
https://www.youtube.com/watch?v=f9TWJtWAuc4
Зірка на ім'я Леся
З нагоди вшанування пам’яті великої української поетеси Лесі Українки першокласники відвідали тематичну книжкову виставку «Зірка на ім'я Леся». Переглянули мультиплікаційний фільм про життєвий та творчий шлях видатної доньки українського народу. Наприкінці свята маленькі читачі натхненно і з любов’ю декламували вірші Лесі Українки.
https://www.youtube.com/watch?v=Ltq0JP7C3Xs
Людина починається з добра
Насичено та з радістю у першому класі пройшов День спонтанного вияву доброти. Першокласники виготовили різнокольорові долоньки-символи своєї доброти , писали добрі справи, які вони робили, а також від щирого серця дарували один одному сердечка, якими закликали всіх творити добро. Тож, давайте бути добрими до всіх. І не просто добрими, а добрими безмежно і безкорисливо!