Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Дошкільний підрозділ Туменський заклад дошкільної освіти

Дата: 30 вересня 2018 о 20:03, Оновлено 21 березня о 12:43

Щастя наших малюків різнокольорове, барвисте, воно веселе, дивовижне, радісне, прекрасне, захоплююче.

День щастя видався дійсно щасливим!

Ми щиро бажаємо всім і кожному бути щасливими!!!

      

День народження Тараса Григоровича Шевченка

Щороку 9 березня українці по всьому світу святкують День народження Тараса Григоровича Шевченка – великого Кобзаря, видатного українського поета та художника. У свідомості кожного громадянина нашої держави Т.Г. Шевченко займає місце національного героя. Завдяки своєму життю та творчості великий митець надихав патріотів України до боротьби за правду, свободу та майбутнє нашої неньки України. В цей день урочисті заходи проводяться в кожній школі, кожному населеному пункті України та серед діаспори.

День єднання

16 лютого Україна відзначає День єднання. Його президент України Володимир Зеленський заснував 16 лютого 2022 року на тлі попереджень про можливу війну. 

Для підняття духу і, щоб зменшити психологічний тиск, президент України Володимир Зеленський встановив нове свято, покликане нагадати, що саме в єднанні - наші сила та міць. "Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання", - сказав тоді президент. Так з'явився День єднання.

    

День Соборності України

День 22 січня увійшов до календаря, як велике державне свято - День Соборності, день єднання України. Історія українського народу тяжка, вона багата на труднощі, несправедливість, зло і біди. Але український народ сильний, розумний і всепереможний, так було і так є! Прикладом цього є сьогоднішнє свято. 22 січня 1918 року Україна  проголосила себе самостійною, вільною державою. В цей день об'єдналися землі західної та східної України в одну державу, тому це свято символізує єдність українських земель. Це свято показує що усі ми - діти однієї України і бажаємо жити у злагоді.

   

Зимова фортеця

Зима цьогоріч щедро сипнула  снігами, морозами, хурделицею.  Особливо   радісно дітям, адже  так весело їхати санками з гірки, гратися в сніжки, ліпити сніговики та фортеці. 15 січня 2024 року  вихованці  ЗДО під керівництвом вихователя Тетяни Діжурко та помічника вихоавателя Інни Пилипчук долучились до побудови зимової фортеці. 

Метою конкурсу «Зимова фортеця» було - стимулювати  дошкільників до організованої активності засобами фізичної культури у процесі ігрової діяльності. Основним завданням - максимальне залучення дошкільників до організованої рухової активності через рухливі ігри та зимові розваги на прогулянці з метою формування у них сталої потреби до системних занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя. Спільними зусиллями дошкільнят і працівників ЗДО було збудовано казкову Зимову фортецю заввишкита та завдовжки до двох метрів  Яскраве сонце, веселий дитячий сміх, гарний настрій, спільна праця  та  різнокольорові лопатки допомогли створити справжню казкову фортецю.  Приємно  вражені роботою своїх дітей були  і батьки наших діток.  Радіймо зимі, радіймо розвагам, які вона дарує, адже весна уже так близько.

   

Новорічна ялинка

   

День Збройних сил України

6 грудня в нашій державі відзначають День Збройних сил України. Невід'ємною частиною виховання у дітей дошкільного віку почуття патріотизму та любові до рідної країни є ознайомлення з функціонуванням нашої армії, яка стоїть на сторожі миру, захищає рідну землю від ворогів. Виховання у дітей поваги до воїна-захисника, сміливого, мужнього, який любить свій народ і свою землю; ознайомлення з військовими професіями та історією створення Збройних сил України сприяє формуванню у дошкільників таких чеснот як сміливість, чесність, відповідальність, уміння долати труднощі.

  

День української писемності та мови

9 листопада – визначна дата в історії українського народу. Незалежна Україна вшановує Преподобного Нестора Літописця та відзначає День української писемності та мови.

Ми живемо на чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас – багата, мелодійна, щира, як і душа українського народу. Її зміцнення та розвиток – почесна місія від наймолодшого до найстаршого громадянина України.

Тож з нагоди Дня української писемності та мови в садочку було організовано різноманітні пізнавальні та цікаві заходи. А на музичних заняттях лунала в записах та співах українська пісня…

Усі ці заходи допомагають дітям пізнавати свою рідну мову, сприяють появі у дітей бажання спілкуватися, виховують любов до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова.

Незважаючи на осінній похмурий день, у садочку панувала тепла і радісна атмосфера. Зі святом! 

Не будьмо байдужими, спілкуймося українською! . Віримо, що наше підростаюче покоління обов’язково збереже і передасть наступним поколінням любов, повагу та шану до рідного слова.

   

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ УСМІШКИ

Кожного року, в першу п’ятницю  жовтня святкується Всесвітній день усмішки. В цьому році свято припало на 6 жовтня. Ми всі дуже любимо, коли до нас посміхаються, бо щира усмішка піднімає настрій та продовжує життя кожній людині.

У Всесвітній день усмішки, вихованці нашого дитячого садка «Барвінок» дарували свої посмішки батькам, один одному та всім працівникам дошкільного закладу; було проведено «Свято Смайлика», під час якого дошкільнята виготовляли  та малювали "Смайлики", акордом свята стала мега розмальовка «просто посміхнись», яку діти розмальовували разом.

   

День Українського козацтва

1 жовтня ми відзначили День Українського козацтва. У нашому закладі дошкільної освіти завжди шанують звичаї. Ми прагнемо, щоб культура та традиції українського народу стали невід'ємною частиною душі кожного вихованця, тим зернятком з якого зростає особистість. Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло вирішальну роль у становленні нашої держави. Народ будь-якої країни береже спогади про власне минуле, пишається своєю історією.

   

День миру

21  вересня в усьому світі традиційно святкують Міжнародний День миру.Наш дитячий садочок не міг залишити цю дату поза увагою, особливо зараз коли мир нам всім дуже потрібен.

Ми — діти України — прагнемо жити в мирі й злагоді. Мир — це життя, це благополуччя та благоденство в кожній сім’ї. Всі ми живемо надією на краще. Тільки в мирній державі накопичуються її багатства, розвивається культура, зберігаються духовні цінності. Тільки в державі, де панує мир, спокій, злагода, зміцнюється економіка, зростає добробут людей, з молодого покоління формуються справжні громадяни незалежної держави. Адже саме молоде покоління являє собою майбутнє й може забезпечити подальший її розвиток.

Нехай у ХХІ столітті на морі, на суші , під водою і в космічних просторах лунає радісний, невгамовний сміх, а сльози виступають на очах тільки від радості.

Хай літають завжди журавлі,

Колоски видзвонюють налиті,

Ми за те, щоб був мир на землі,

Для усіх дітей на цілім світі.

  

Вітання мам з 8 березня

Розвиток дрібної моторики рук

Допомога птахам взимку

Виготовлення аплікацій вдома через погані погодні умови

Вихід дитячих садків з карантину: що слід знати батькам?

Україна увійшла у другий етап послаблення карантинних обмежень. З 25 травня дозволено поновити роботу дитячих садків із дотриманням низки санітарних вимог.  Рішення про відкриття дошкільних закладів кожна область має ухвалювати окремо, залежно від епідеміологічної ситуації.  Згідно із постановою уряду, до 22 червня в Україні діятиме адаптивний карантин, і в регіонах можуть бути різні обмеження. Які ж загальні умови висунув МОЗ до відкриття дошкільних закладів:

Свято Миколая


За вікном сніжок летить,
Вітром завіває,
Тож спішіть усі до нас
На свято Миколая!
Ну, а хто сюди прийшов,
Раді вас вітати
Веселіться і радійте
На нашому святі.

Про булінг

Чому одні нетерпимі до інших? Чому той, хто відрізняється від оточуючих, частіше залишається на самоті та стає об’єктом насмішок, а іноді – й проявів колективного цькування? В українському суспільстві зараз багато говорять про толерантність. Водночас найпоширенішими проблемами у колективах є булінг та мобінг. Чи можна запобігти виникненню цих явищ?

На вміння знаходити спільну мову з оточуючими впливає здатності розуміти емоційні стани іншої людини, бачити світ «її очима» та скеровувати власну поведінку відповідно до цього.

Розвиток цих навичок дозволить навчити школярів більш терпимо ставитись один до одного та попередити виникнення булінгу. Як саме можна розвинути ці здібності? Допоможуть у цьому спеціальні вправи та перегляд відповідних тематичних мультфільмів з обов’язковим сумісним обговоренням.

Мультфільм «Жив собі чорний кіт»
Мультфільм про те, як живеться чорному коту. Через людські забобони з ним ніхто не спілкується, тому він опинився у повній ізоляції. Всьому причина – чорний колір його шерсті.

Що відчуває кошеня, наскільки йому сумно і самотньо? Про це ніхто навіть не замислюється. Щоб не мати клопіту, всі його намагаються обійти десятою дорогою. Однак варто котові забруднитися у білу фарбу – ставлення до нього вмить змінюється.

Анімацію створено на студії «Укранімафільм» у 2006 році, режисер – Юрій Марченко.

Перегляньте цей мультфільм з дітьми та проаналізуйте, чи справедливе було ставлення інших до кошеняти? Чи розумно будувати відносини з оточуючими, ґрунтуючись на їхніх вроджених особливостях чи зовнішності?

Мультфільм «Про пташок»
Історія про зграю горобчиків, які спілкуються між собою, сидячи на дротах. До них прилетіла доброзичлива чуднувата пташка, зовсім не схожа на них, тому горобці не прийняли її до гурту, хоча вона цього хотіла.

Щоб позбутися настирної гості, спільнота горобців спочатку її ігнорує. Потім закльовує, намагаючися зігнати зі спільного дроту, не розуміючи, які саме наслідки це може мати для них самих.

Анімацію створено компанією Pixar у 2000 році. У 2002 році мультфільм було відзначено премією «Оскар» у номінації «Найкращий анімаційний короткометражний фільм».

Цей мультфільм демонструє, що будь-які конфлікти впливають на кожного, незалежно від того, гурт це чи одна особа.

Мультфільм «Вірте у любов, вірте у Різдво»
Це історія про їжачка на ім’я Генріх, який уперше прийшов до нового класу. Він би з радістю подружився з однолітками, однак спілкуватися і гратися йому заважають колючки, через які він і сам страждає.

Минає час, і напередодні Різдва Генріх помічає, що однолітки шепочуться і сміються за його спиною. Коли засмучений їжачок виходить на шкільне подвір’я, його чекає несподіванка – подарунок від однокласників, завдяки якому вони зможуть дружити і гратися!

Анімацію створено у 2018 році австрійською компанією Jung von Matt/DONAU на замовлення Erste Group.

Подивіться цей зворушливий мультфільм з дітьми та поясніть, що абсолютно з кожним можна знайти спільну мову, якими різними, на перший погляд, ви б не були.

Мультфільм «Курка, яка несла всяку всячину»
Це історія про курку, яка мріяла про діточок, і одного разу вона знесла 7 яєць, з яких вилупилося 6 курчаток і один… маленький екскаваторчик.

На відміну від чорного кота, не зважаючи на те, що екскаваторчик був не такий, як курчата, батьки його любили і ставились до нього, як і до інших.

Анімацію створено на студії «Укранімафільм» у 2006 році, режисер – Марія Медвідь.

Перегляньте цей мультфільм разом з дітьми. Поясніть їм, що всі люди різні, однак кожному важливо відчувати себе частиною чогось більшого, ніж він є сам – членом родини, частиною певної спільноти тощо. Однак варто пам’ятати, що відчути себе насправді щасливим можна лише серед тих, хто дійсно схожий на тебе – за вподобаннями чи світосприйняттям.

Мультфільм-казка «Гидке каченя»
«Гидке каченя» – всесвітньо відома казка данського письменника Ганса Крістіана Андерсена. Вперше вона була опублікована у 1843 році.

Це історія про маленьке лебеденя, яке з незрозумілих причин потрапило до родини качок. Тільки-но вилупившись із яйця, воно отримало прізвисько Гидке каченя за свою непоказну зовнішність, відмінну від «родичів».

Відеоверсію казки створено командою українського проекту «Світ казок» у 2016 році.

Ця казка допоможе пояснити дітям те, що за непоказною зовнішністю насправді може ховатися яскрава непересічна особистість.

Сім порад для захисту від нової коронавірусної інфекції


Заклад дошкільної освіти "Барвінок"

Презентація про нас

https://content.e-schools.info/nvktummen/library/Заклад_дошкільної_освіти_Барвінок.pptx

Збираємося до дитячого садочка 

https://content.e-schools.info/nvktummen/library/Збираємося_до_дитячого_садочка.docx

Режим роботи

 https://content.e-schools.info/nvktummen/library/Режими_роботи.docx

Освітня програма Туменського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" на 2019/2020 навчальний рік

                                             

8,40 - 9,00

Прийом дітей

9,00 - 9,15

Ранкова гімнастика

9,15 - 9,45

І заняття

9,45 - 9,55

Динамічна пауза

9,55 - 10,25

ІІ заняття

10,25 - 10,35

Динамічна пауза

10,35 - 11,20

Обідня перерва

11,20 - 12,10

ІІІ заняття

12,10 - 13,20

Прогулянки, 
розваги, 
спостереження

13,20 - 13,30

                                                          

Збір додому

Тиждень безпеки дитини

         

В нашому закладі освіти з 13 по 17 травня 2019 року проходив  «Тиждень безпеки дитини» .

 План проведення тижня безпеки в Туменськогму НВК

Дата

Вікова група

Зміст роботи

Учасники та гості

13.05.2019

Старша група

               Понеділок

Гра «Пішоходи і автомобілі». «Дорога та вулиця до будинків туляться» .      Екскурсія  до найближчого перехрестя, спостереження за дорожніми знаками.

Вихованці.

14.05.2019

Старша група

Вівторок

Небезпека біля водойми. Правила поведінки біля води.Розгадування загадок. Прислів’я про здоров’я.

Вихованці

15.05.2019

Старша група

Середа

Екскурсія до медичного пункту. Перша медична допомога.

Вихованці

17.05.2019

Старша група

П`ятниця

Підсумок. Конкурс малюнків «Безпека в нашому житті».

Вихованці

Закріпили в пам`яті дітей правила пожежної безпеки, вміння викликати пожежників; засвоїли порядок дій у випадку пожежі.

          Закріпили на практиці навички пожежної поведінки під час стихійних лих та надзвичайних ситуацій, підчас занять розвивали увагу, спостережливість, логічне мислення. Виховувати сміливість, патріотизм, турботливість, відповідальність і бережливе ставлення до свого здоров`я та здоров`я оточуючих.

Здоров’я-це одне з головних цінностей життя, тому формували в дітей мотиваційну настанову за здоровий спосіб життя, бажання бути сильними, бадьорими, енергійними,  дбати про своє здоров’я, навички безпечних розваг. Ознайомили дітей з небезпечними ситуаціями, які можуть виникнути під час відпочинку на природі, уникнення небезпеки, розвивали здатність орієнтуватися у складних ситуаціях, оцінювати загрозу та обирати дії для самозахисту. Правила дорожнього руху слід засвоїти змалку. Елементарне їх незнання може коштувати життя.  Розширювали знання дітей про вулицю та дорогу, учили розрізняти дорожні знаки, діяти відповідно до правил, за сигналом, закріплювали значення світлофора дорожнього руху. Були  проведені конкурси  малюнків «Безпека в нашому житті» в якому здобули перемогу Зелінська Ангеліна, Карпович Анастасія .

Ми конструюємо.

 


Ми маленькі підприємці.


Ми партнери. 

Разом з батьками створено осередок "Світлофора Моргайка" .

 


Тиждень безпеки в ЗДО

З метою поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя , пропаганди здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків,вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій, з 15 по 19 жовтня 2018 року в нашому закладі проходив  «Тиждень безпеки дитини» .

 Використовуючи іграшковий сюжет, закріпили в пам`яті дітей правила пожежної безпеки, вміння викликати пожежників; засвоїли порядок дій у випадку пожежі.

Закріпили на практиці навички пожежної поведінки під час стихійних лих та надзвичайних ситуацій, підчас занять розвивали увагу, спостережливість, логічне мислення,вміння швидко діяти на словесні та музичні сигнали. Виховувати сміливість, патріотизм, турботливість, відповідальність і бережливе ставлення до свого здоров`я та здоров`я оточуючих.

Здоров’я-це одне з головних цінностей життя, тому формували в дітей мотиваційну настанову за здоровий спосіб життя, бажання бути сильними, бадьорими, енергійними, дбати про своє здоров’я,навички безпечних розваг. Ознайомили дітей з небезпечними ситуаціями, які можуть виникнути під час відпочинку на природі, уникнення небезпеки, розвивали здатність орієнтуватися у складних ситуаціях, оцінювати загрозу та обирати дії для самозахисту. Правила дорожнього руху слід засвоїти змалку. Елементарне їх незнання може коштувати життя. Завчити напам’ять дорожні знаки та їх значення занадто складно. А от порозважатися із світлофором Моргайком, повторивши і поглибивши свої знання, легко і цікаво. Розширювали знання дітей про вулицю та дорогу, учили розрізняти дорожні знаки, діяти відповідно до правил, за сигналом, закріплювали значення світлофора дорожнього руху. Були  проведені конкурси  малюнків «Безпека в нашому житті», Неслухняний їжачок, в якому здобули перемогу Карпович Анастасія, Гузич Єгор.

 

 

 

 

 


Лисичка в гості завітала.


І знову ми разом!

 


День захисту дітей

 

  


Літньо-оздоровчий період

Літо є найсприятливішим періодом для зміцнення здоров’я, загартування та всебічного розвитку дітей. Від того, наскільки змістовно та правильно буде організоване дитяче буття у цей період, залежатиме успішність та ефективність відпочинку маленьких вихованців.

 

  


Привіт, казкове літо.

Останній дзвоник – це чудова традиція, тепле родинне свято, яке не можна замінити. Востаннє лунає дзвоник для наших випускників, який кличе їх у подальший широкий життєвий шлях, сповнених надій.

А ми святкували ось так:

   


Прощання з дитячим садком

Садок дитячий цих малят
У школу проводжає,
І сум, і жаль нас огорта,
Ще й сльози виступають,
Бо вже доросла дітвора
Садочок залишає.

     

  

В нашому дошкільному закладі освіти пройшло прощання з групою, де дітки співали, гралися, танцювали, веселилися та отримали дипломи про закінчення дошкільної освіти, які вручив директор Туменського НВК Гузич Т.Д.

Вітала їх із закінченням дошкільної ланки майбутня перша вчителька Загура Н.В.

В цей же день дітки вітали своїх попередників із закінченням початкової школи.


День вишиванки

   


Пам’ятаємо

  


Тиждень безпеки дитини

   


Краса безмежна

    


Зиму проводжаємо, весну зустрічаємо.

Гарні друзі є в зими: сани, лижі, ковзани.

Різні грипи та ангіни – не для тих, хто дружить з ними!..

  


Дорога в країну знань.

Дошкільний вік – період, коли в дитини формуються уявлення про навколишній світ та взаємини між людьми.

Життя малюка сповненене різноманітних, складних для нього ситуацій та перешкод. І саме дорослі повинні навчити знаходити шляхи виходу, почуватися впевнено, бути готовими до труднощів.

Сучасне заняття в ДНЗ не повинно обмежуватися часовими рамками, а продовжуватися згідно зацікавленостей учасників.

Завдання вихователя – виростити особистість, здатну приймати рішення, визнавати помилки, відстоювати свою гідність.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.