Цивільний захист

Дата: 17 вересня 2019 о 11:47, Оновлено 4 липня 2022 о 13:33

Рекомендації щодо дій у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайної ситуації

1.   За посиланням "Рекомендований вміст тривожної валізи”.

2.   За посиланням "Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни», що розроблена Міністерством культури та інформаційної політики".

3.   Дитяча та сімейна психологиня Світлана Ройз склала посібник «Ми готові. Про дітей». Як говорити про загрози з найменшими членами родини і як навчити їх діяти різних ситуаціях, як то природні катаклізми чи війна. У своїх рекомендаціях Ройз спиралась на матеріали Служби тилу Ізраїлю. Вона пропонує закріплювати знання у форматі ігор у супергероїв.

1. Кодекс цивільного захисту України
  2. Про затвердження Правил пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України: Наказ Міністерства освіти і науки України від 15.08.2016 року N974
  3. Про затвердження Положення про функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту від 21.11.2016  №1400
  4. Постанова Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2013 року №841 “Про затвердження Порядку евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру”