Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

2022

Дата: 24 серпня 2022 о 12:22

 

          В Україні сьогодні, 20 січня, відзначають День пам’яті захисників Донецького аеропорту.

        Всеукраїнський день пам’яті “кіборгів” було встановлено за ініціативою українських воїнів, які 242 дні боронили Донецький аеропорт.

        Бої за аеропорт тривали з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року і закінчились після повної руйнації старого та нового терміналів аеропорту. В обороні аеропорту також брали участь волонтери і медики.

       За стійкість і незламність українських захисників назвали “кіборгами”. Вони стали символом мужності та відданості ідеалам вільної та незалежної України.

         

            

Новорічний ГОТТАЙМ 2022року.

    Вітаємо з Новим роком! І хочеться всім побажати, щоб в наступаючому році з нами сталося те саме диво, про яке ми всі так мріємо. Хоч у кожного воно своє, але воно обов'язково найнеобхідніше і найважливіше. Бажаємо, щоб всі ми були живі і здорові, щоб займалися тим, що приносить нам задоволення. Бажаємо досягати нових вершин і самореалізовуватися. А ще побажати хочемо побільше радісних моментів, які переходять в приємні спогади, і зустрічей з відданими друзями і улюбленими домочадцями.

    Час обирати здоров'я.                Всесвітній День боротьби зі СНІДом вперше відзначили 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я. Тоді на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

        Сьогодні ВІЛ – це не вирок. Люди, які живуть з вірусом імунодефіциту людини, можуть жити звичайним життям, народжувати дітей, працювати, подорожувати тощо. Достатньо вчасно вживати ліки. Завдяки успішним державним закупівлям через міжнародні організації, Україна повністю забезпечує лікування усіх хворих на ВІЛ антиретровірусною терапією (АРТ). Якщо ВІЛ-інфекція діагностується вчасно, відразу розпочинається АРТ і надається необхідне лікування пацієнту, а відтак людині гарантується якісне та повноцінне життя.

         Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це важлива нагода для підняття поінформованості молоді, широких верств населення про проблеми ВІЛ/СНІДу, проблеми людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом, звільнення від наркотичної та алкогольної залежності.

           Правила пожежної безпеки у школі.                             Школа в житті кожної людини в певний час грає дуже важливу роль. Для учнів вона є не тільки місцем, де вони отримують знання, а й джерелом спілкування. Для вчителів це робота, а значить тут має бути комфортно і безпечно. Тому пожежна безпека в школі – це надзвичайно важлива справа, яка вимагає до себе великої уваги.

        Пожежна безпека в школі регламентується правилами. Основним документом є «Інструкція з пожежної безпеки», яка включає в себе: загальні положення, вимоги пожежної безпеки, дії під час пожежі. З учнями проводяться бесіди, інструктажі, навчальні заняття з пожежної безпеки, які необхідні для того, щоб пожежна безпека в школі була на вищому рівні. Також у школі є необхідна кількість вогнегасників в справному стані, і тому з учнями 11 класу було проведено інструктаж про те, як ними користуватися. Також учні переглянули відео з правил пожежної безпеки у школі за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=PgfxZFcHqPg  

  Зі святом любі вчителі.

                             Зі святом любі вчителі  Щорічно в першу неділю жовтня відзначається День вчителя – важливе свято, яке шанує нелегку працю вчителів. Свято вперше почали відзначати в Радянському Союзі. У 1994 році ООН і ЮНЕСКО заснували ще одне професійне свято педагогів – Міжнародний день вчителя.

     В останню п'ятницю перед святом в школі влаштовують "День самоврядування". У День вчителя педагогів вітають близькі та рідні, а також учні. Їм дарують букети, квіти і листівки з Днем вчителя.

Професія учителя важлива,

Вона цікава, копітка.

Наука — це велика сила.

Робота ця щоденна і важка.

Зі святом маєм честь вітати!

Бажати вам досягнень і вершин,

І щоб завжди хороший настрій мати,

                                                                          І в колективі радісних хвилин.

Щоб ви пишались учнями своїми,

                                                                         Щоб ви ніколи не жаліли сил,

                                                                           Ішли вперед, на благо України                                                                                                                                               Даючи настанови і життєвих сил.

                                           

                    

            

        

              


 

Хай буде мир.

21 вересня людство відзначає Міжнародний день миру!
     У 1968 році проголосив його Папа римський Павло VI. Саме тому, що свято було започатковано священиком, основною думкою цього дня є теза: «Пробач і ти отримаєш мир». В Україні за указом президента День миру відзначають з 2002 року.

 Хай буде мир віднині і довіку!
Хай буде мир й замовкнуть війни злі.
І сльози щастя на своїх обличчях
Відчують всміхнені усюди матері.

                                    

                               Безпека дорожеього руху.

     Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров'я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а навіть життя. Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров'я та життя потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху.

   З метою формування навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження учнів під час руху до школи і додому з учнями 11 класу було проведено бесіду "Правила поведінки піщохода".

                                          

                                        30 років незалежності України.

                30 років тому нездійснена мрія багатьох поколінь втілилася в життя: Ми стали вільною та незалежною Україною!

                Здавна українці боронили свої свободи та права, повсякчас стикаючись із зовнішнім опором та внутрішніми незгодами. У боротьбі народилася i загартувалася єдина нація сміливих та щирих людей, що живе у прекрасній країні!

                                         

Пам'ять жива.
    Нинішня весна 76-й раз приносить на нашу рідну землю радісне свято – День великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
    Цей дійсно святий день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас.
    Пам’ять жива, а разом із нею живі спогади про палаючі у вогні Другої світової війни далекі 40-ві, коли з кожної хати  йшли на смертельний бій із гітлерівськими загарбниками сільські чоловіки й поверталися додому або переможцями, або інвалідами, або похоронками.
    Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у справедливій боротьбі за свободу і гідність.
                                             
    Низький уклін та глибока шана ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.
    Хто так завжди чекав цього свята і кого вже давно немає серед нас.
    Тож у світлі травневі дні згадаємо, вшануємо усіх хто наближав День перемоги, відстоював Мир тоді і тих, хто робить це сьогодні на блок-постах українських кордонах, волонтерських центрах, госпіталях, всюди, де кується наша українська міць.
    Згадка про Другу світову війну об’єднує всіх нас – тих, хто воював на фронтах і працював у тилу, тих, хто втратив у боях своїх близьких, і тих, хто знає про війну лише з підручників історії. Пам’ять дає нам змогу відчути величезну відповідальність за нашу країну.

Всесвітній день охорони праці.

           Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня вшанування пам’яті працівників, які загинули на роботі. Він уперше був організований американськими та канадськими робітниками в 1989 році.

Всесвітній день охорони праці відзначається щороку 28 квітня за ініціативою Міжнародної організації праці (МОП). Ця організація була заснована в 1919 році урядами різних країн для забезпечення миру в усьому світі на основі усунення соціальної несправедливості та поліпшення умов праці.

Починаючи з 2003 року, понад 100 країн світу відзначають Всесвітній день охорони праці. Це зробили для того, щоб привернути увагу всього суспільства до проблеми збереження здоров’я людини на робочому місці, досягти зниження рівня виробничого травматизму, смертності на робочих місцях. Наша держава підтримала ініціативу відзначення Всесвітнього дня охорони праці і, відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, визначила 28 квітня як День охорони праці в Україні.

       Тему (девіз) Всесвітнього дня охорони праці щороку визначає МОП.

   Девіз цьогорічного Дня охорони праці: «Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі ‒ 2021: передбачати, готуватися та реагувати на кризу ‒ Інвестиції у стійкі системи безпеки та здоров’я на роботі». Це означає необхідність посилення життєстійкості та протидії нинішнім і майбутнім кризам з урахуванням винесених уроків і набутого досвіду у сфері праці.

Учні 10 класу готували коротеньки повідомлення:

- про виживання в умовах збройного конфлікту;

- про правила поведінки під час терористичного акту;

- про поведінку з вибухонебезмечними предметами;

-  про шляхи виходу із стресових ситуацій.

     Ліс - це душа всієї планети.
Для тебе ліс – масив зелений,
Великий паливний ресурс,
А знаєш, що цей ліс для мене? –
Сказать тобі я не берусь...
Шле привіт тобі сосна. 
Вільха вітами гойдає, 
Вона теж тебе вітає. 
Дуб замислився, і він. 
Шле низький тобі уклін. 
Увесь ліс тобі привіт. 
Передав руками віт. 
      Уся ця краса природи, її багатство – рослинність лісу, птахи і звірі – у значній мірі залежать від людини. Але справжня любов до природи – це не лише споглядання краси, а й відчуття власної причетності до її збереження і примноження.
   Учні 10 класу  не стоять осторонь від проблем довкілля, беруть  активну участь у збереженні навколишнього середовища. Ліси – охоронці нашого краю. Ми садимо берізки, сосни, інші дерева в лісі, а ліс вирощує нас, формує нашу свідомість, виховує любов до рідного краю.  І тому учні завзято та енергійно, з відчуттям відповідальності поставилися до садіння лісу.
Бережіть ЛІС!!!

  

Свято весни, краси - 8 Березня.                                  

З ледь відчутним весняним подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів до нас приходить чудове жіноче свято – 8 Березня. 8 березня в усьому світі відзначається Міжнародний жіночий день, а мільйони жінок і дівчат отримують привітання. Деякі люди в цей день згадують досягнення боротьби за права жінок, інші асоціюють цей день зі святом весни і краси.  У школі 8 березня вважається особливим святом, адже всі вчителі — жінки. Вітання готували всі. Хлопці для дівчаток класу, а дівчата для вчителів...

 

 

Зимові розвати та загартування.

     Ось і дочекалися справжньої зими з морозами, із снігопадами. Настав час для зимових розваг, коли можна грати в сніжки, кататися на санчатах.                                                                                                                                                                        Діти завжди з нетерпінням чекають снігу, аби пограти в сніжки, спуститися з гірки чи зліпити сніговика. Свіже повітря особливо в зимовий період, дуже корисне і бажане для дітей. Прогулянка є першим і найбільш доступним засобом загартування дитячого організму. Тому  учні 10 класу отримали багато нових вражень під час розвог на свіжому повітрі.

  

 

На порозі Новий Рік.

      Нехай у Новому Році життя буде багатим на незабутні враження, хай мрії збуваються, сяють на обличчях посмішки, очі світяться щастям! Нехай в душі буде більше добра! Здоров’я, любові, взаєморозуміння, радості, достатку, подорожей і хороших подій. Нехай 2021-й дарує тільки найкраще!

  

                                              

День пам'яті жертв Голодомору.

Зроніть сльозу. Бо ми не мали сліз.

Заплачте разом, а не на одинці.

Зроніть сльозу за тими, хто не зріс,

Що мали зватись гордо - українці.

Заплачте! Затужіть! Заголосіть!

Померлі люди стогнуть з тої днини,

Й благають; українці, донесіть

Стражденний біль голодної країни.

Згадайте нас - бо ми ж колись жили.

Зроніть сльозу і хай не гасне свічка!

Ми в цій землі житами проросли,

Щоб голоду не знали люди вічно...

       Сьогодні, коли від початку голодомору минуло десятки років, ми не маємо права забувати народне слово правди і довічного прокляття, послане на голови катам. Бо це слово здолало смерть, аби дійти до нас, збудити в наших серцях пам’ять про мільйони безвинно замучених предків і застерегти від повторення страшних помилок.
       Пом’янімо душі померлих від голоду. Тримаймо свічку пам'яті.

                                             

День захисника України та День українського козацтва.

Учні 10 класу взяли участь у виставці виробів на патріотичну тематику «Країна – моя Україна».

ДЕНЬ ТУРИЗМУ.

Щорічно 27 вересня відзначається Всесвітній день туризму. З метою популяризації та подальшого розвитку дитячого туризму, формуванню активної життєвої позиції молодої людини, вихованню моральних якостей особистості: взаємопідтримки, взаємодопомоги, організованості і дисципліни, принциповості, чуйності й уваги до товаришів, сміливості, стійкості і мужності, почуття відповідальності один за одного було проведено екскурсія "Екологічними стежинами рідного краю".
У туристичних походах молодь загартовує свій організм, зміцнює здоров’я, розвиває витривалість, силу й інші фізичні якості, здобуває прикладні навички й уміння орієнтування на місцевості, подолання природних перешкод.

  

ДЕНЬ ЗНАНЬ.

  1 вересня для десятикласників стало подвійним святом. Вони отримали довгоочікуване свідоцтво про базову загальну освіту. 

            Вітаємо вас, дорогі учні, із успішним закінченням 9 класу та отриманням першого дуже важливого документа у вашому житті й бажаємо вам міцного здоров'я, наснаги й перемог, сили та витримки для подальшого навчання. Нехай легким і сонячним буде ваш шлях.

   

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.