Дата: 25 серпня 2021 о 14:41, Оновлено 28 серпня 2021 о 18:42

У суботу, 8 травня, в Україні відзначається День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.

У формі  патріотичної мандрівки, учні 11 класу також долучаються до пам'яті та вшанування наших героїв. Тому, що  ми знаємо,  Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Цей день присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Тим, хто загинув на її фронтах, в окопах і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

Протягом нашої патріотичної мандрівки ми переглянули не один уривок минулого, а саме тих страшних подій підчас війни. І тому у День пам’яті та примирення ми схиляємо голову перед загиблими та висловлюємо пошану до тих, хто віддав життя за світ без війни. Їхній героїзм і жертовність нагадують про те, як легко втратити мир і як важко його повернути. Ми вдячні вам за наше життя та світле майбутнє. Вічна пам’ять!

День цивільного захисту

Основна мета заходу цього дня – вироблення в учнів умінь, навичок грамотно і чітко діяти в різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я і життя; формування та розвиток високих морально-психологічних якостей: відваги, витримки, ініціативи та кмітливості, взаємодопомоги, постійної готовності правильно діяти при загрозі чи виникненні надзвичайних ситуацій.
   Для реалізації поставленої мети учням було підготовлено  відео ролики «УВАГА! Сигнал оповіщення. https://www.youtube.com/watch?v=5q25GCV3gKI&ab_channel=MYKOLAIVDSNS

Перша домедична допомога при ураженні струмом https://www.youtube.com/watch?v=LCwZFQE0YtQ&ab_channel=PravdaTUTLviv

Також 11 класом були повторені   правила техніки безпеки, будова вогнегасників, їх різноманітність, що робити при виникненні пожежі.

Виховна година до Дня Гідності і Свободи. «Життя Україні - честь собі!»

«ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ» відзначається щороку 21 листопада на честь початку  двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Сьогоднішня виховна година присвячена  вшануванню людей, які приймали участь у Революції Гідності, події, в історії сучасної України, яка змінила життя багатьох українців, їхнє бачення світу і власну самоідентифікацію.

Напередодні Дня Гідності та Свободи  учні 11 класу поглибили знання про виникнення свята; пригадали визначення поняття «гідність» та «свобода»; сформували розуміння єдності й цілісності України.

Права свої знай – та про правила й обов’язки  свої не забувай

До Дня прав дити, учні 11 класу провели виховну годину  у формі ділової гри  з метою: -формування людської гідності, свободи особистості, міжособистісних стосунків у дусі толерантності, дружби, миролюбності, доброти; - передача знань про права людини в національному вимірі, про взаємозв'язок прав людини та громадянина; - виховання розуміння зв'язку прав людини та збереження миру на Землі.

11 клас взяли учать у операції  "Єднаймо зусилля на добрі діла"

Виставка виробів на патріотичну тематику «Країна – моя Україна».

Зі святом, любі вчителі

Учні одинадцятого класу  підготували колективну творчу справу до Дня вчителя («Зі святом, любі вчителі»). З радістю та словами вдячності, учні привітали кожного вчителя особисто і для вітання зробили стінгазету та солодко-квітковий сюрприз.

Ми щиро вітаємо вас зі святом, з Всесвітнім днем вчителя! Бажаємо миру, достатку, натхнення та радості. Дякуємо за вашу невтомну працю, за те, що пробуджуєте в учнів жагу до знань, що щедро ділитесь своїм досвідом і постійно удосконалюєте свою майстерність. Нехай на ваших заняттях панує атмосфера довіри, радості та віри у свої сили. Талановитих вам та щирих учнів.