Вистояли на Майдані - переможемо у війні!
Життя – Україні, честь – собі
21 листопада ми відзначаємо День Гідності і Свободи. Цей день було започатковано у 2014 році з нагоди початку двох революцій, які відбулися в Україні у ХХІ столітті: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
Цього дня українці віддають шану патріотизму й мужності громадян, які стали учасниками цих подій, піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
Цей день – символ боротьби і перемоги, символ єднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу. Всупереч жорстокому тиску антидемократичного режиму українці об’єдналися і відстояли своє право на вибір достойного життя та майбутнього.
Щоб донести вище назване до відома здобувачів освіти лідерами учнівського самоврядування було організовано та проведено День Гідності та Свободи «Життя – Україні, честь – собі» під гаслом «Вистояли на Майдані – переможемо у війні!».
В рамках дня було організовано та проведено інформхвилинки в дистанційному форматі Instagram, Viber, Telegram: «Шануємо і пам’ятаємо кожного…», «Коли ми пам’ятаємо – ми непереможні», «Що для мене Україна?», «З вірою у Перемогу України».
Лідери переглянули відеопрезентацію «Осінь, що нас змінила», документальний фільм «Зима у вогні. Боротьба України за свободу», підготували відеоролик «День Гідності та Свободи: що ми знаємо?».
Членами комісії культури та дозвілля було організовано та проведено патріотичний флешмоб у відеоформаті «Бути Гідним». Учасники ділилися спогадами та роздумами про Майдан і його значення для країни та створили коротенькі відео, в яких креативно пояснили, що ж таке гідність, як саме вони її розуміють. Лідери дійшли висновку, що гідність – одне з нематеріальних благ, що належать людині від народження, воно не відчужується і не передається.
Членами комісії преси та інформації було організовано та проведено фоточелендж «Вільні творити майбутнє». Учасники розробили фотопроєкти у формі колажу, присвячені подіям 2004 року та листопада 2013 – лютого 2014 років.
День Гідності та Свободи закінчився відеожурналом «Найкращих вибрали й забрали небеса», який містив короткий історичний екскурс про події зими 2014 року, про загибель Героїв, ім’я котрим Небесна Сотня, про трансформацію Революції Гідності у визвольну війну проти російського окупанта та внутрішніх перевертнів, про українських патріотів на Сході країни, що мають надвисоке почуття обов’язку і любові до України.