Звіт педагогів, які атестуються
Березень – перший місяць весни, місяць надії та життя, а ще - це час, коли освітяни збирають урожай міжатестаційного періоду. І чим більше докладено зусиль, тим вагоміші результати, тим легше і спокійніше почуваєш себе перед колегами, батьками та учнями.
Творчий звіт учителів, які атестуються, в Туменському НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» традиційно проходить в останню п’ятницю місяця.
Цьогоріч свою діяльність презентували шестеро педагогів.
Цікавою і змістовною є робота із формування мовленнєвих компетентностей учнів через інтеграцію інноваційних форм і методів Дерачиць Ірини Миколаївни, вчителя української мови та літератури. Проблемно-пошуковий метод подачі нового матеріалу вчитель вміло реалізовує на основі індивідуальних та групових форм роботи.
Бик Наталія Михайлівна, вчитель математики, активно використовує в освітньому процесі інформаційні технології. На уроках надає перевагу формам і методам роботи, які полягають в наданні учням інформації, що передбачає використання отриманих знань на практиці.
Луцук Марія Миколаївна, вчитель зарубіжної літератури, формуває духовний світ учнів, цілісні світоглядні уявлення, загальнолюдські цінності. Художнім словом впливає на формування моральних якостей школярів, зосереджує увагу на проблемах честі, добра, правди, вічності.
Богатько Марія Василівна, вчитель початкових класів, віддає перевагу інтерактивним методам навчання, які створюють атмосферу творчої невимушеності й допомагають кожній дитині вивчити свої можливості. Завдяки ефективному використанню цих методів, учитель досягає засвоєння на уроці учнями необхідних знань, відповідно до вимог Державного стандарту початкової освіти.
Зелінська Руслана Павлівна, вчитель початкових класів, продумано і доцільно поєднує традиційні та нетрадиційні методи навчання. Передбачає моделювання життєвих ситуацій, використання рольових ігор, спільне розв’язування проблеми на основі обставин.
Прокопчук Надія Степанівна, вихователь ЗДО,формує у вихованців почуття патріотизму, співробітництва, прцьовитості, вчить правильної поведінки з дорослими та однолітками. Використовує в освітньому процесі ігорові методи і прийоми, створює умови для повноцінного розвитку дітей.
Педагоги розміщують власні доробки на освітніх проектах «На Урок» та "Всеосвіта". Постійно займаються самоосвіта, про що свідчать сертифікати онлайн-курсів онлайн-платформ «PROMETHEUS» та «EdEra».
Поступово реаліями життя стає прагнення закладу бути школою радості для дітей, школою творчості для вчителів, школою безпечності для батьків.