Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Життя - Україні, честь - собі

Дата: 21 листопада 2021 о 21:10, Оновлено 22 листопада 2021 о 08:33
156 переглядів

Життя - Україні, честь - собі

    21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи.  Це  свято приурочене двом революціям, які відбулися в Україні на початку XXI століття й залишили визначальний і незабутній слід в її історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції  Гідності 2013 року.

     День Гідності та Свободи – це не лише  один  календарний день, що  нагадує  про зміну свідомості українців, про їхні принципи та прагнення кращого майбутнього собі та рідній країні. Це є підтвердженням того, що попри різні особисті погляди, українці вміють об’єднуватися задля обстоювання основних цінностей. І, обравши свободу, Україна заплатила надто високу ціну: тисячі українців загинули та ще гинуть, обороняючи мирне життя, незалежність і територіальну цілісність країни.

   Це свято нове, порівняне  молоде, але  воно значиме для України та дуже патріотичне. Що думає  про патріотизм  підростаюче покоління?  Що значить  для них слова:  незалежність, свобода, Батьківщина?  Повірте, багато!

   На підтвердження цього та   з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до  сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей,  прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави  лідерами учнівського самоврядування було організовано та проведено День Гідності та Свободи «Життя – Україні, честь – собі» під гаслом   «Прагнення до свободи – вчора, патріотизм і нездоланність – сьогодні, гідна Україна – завтра».

    В рамках дня було організовано та проведено  мистецьку акцію «За мир в Україні, за гідність кожної людини». Учасники акції хвилиною мовчання   вшанували пам'ять про загиблих героїв, «Мирних солдатів Майдану», наших «Ангелів сьогодення», що навіки зайняли свої пости на захисті українського народу та  висловили впевненість у тому, що наш народ зробить усе можливе і неможливе, щоб у нашій країні запанував мир і спокій.

     Здобувачі освіти  1- 4 класів стали учасниками інтерактивно-патріотичної зарядки «Ми – українці, наш дім – Україна», яку підготували члени комісії по роботі з молодшими школярами. Спостерігаючи за  нушівцями, за їх наполегливістю,  прагненням якнайкраще виконати хореографічні рухи, лідери зрозуміли, що вони - сильна нація, яка прагне добра, щастя, можливості жити в квітучій, розвиненій державі та готова відстоювати свої прагнення навіть із зброєю в руках.

  Члени комісії преси та інформації підготували патріотичну панораму фотоілюстративної експозиції «Героїчна Україна: від минулого до сьогодення», яка містила матеріали героїчної боротьби українського народу за самовизначення і творення власної держави та виготовили банер «Україна - єдина країна».

    Члени комісії освіти створили патріотичний паркан думок «Україна через кілька десятиліть. Яка вона?». Здобувачі освіти охоче висловлювали своє бачення щодо подальшого розвитку країни, бажали їй краси та процвітання.

   Заступник голови учнівської ради «Лідер» Юлія Коржовник виготовила дерева ідей «Я – українець, патріот, громадянин», на які розмістила запитання: «Чому почуття національної єдності є одним із важливих у житті», «Що таке єдність, незалежність, суверенітет?», «Патріотизм – любов до Батьківщини. Що ще?», «Хто в Україні гідний називатися патріотом?», «Чи можна бути патріотом, живучи поза межами своєї країни?». Відповідаючи на запитання, здобувачі освіти  розширили та поглибили знання про історичне минуле нашої держави, усвідомили  необхідність збереження культурної спадщини Батьківщини та важливість збереження патріотичного духу у кожного громадянина.

   День Гідності та Своди закінчився коучингом «Україна вчора, сьогодні, завтра».  Учасники ознайомилися із основними державотворчими подіями становлення незалежної України, засадами демократичного та суспільного ладу, її досягненнями за останні роки.

    Ми маємо знати, що державу творити, то значить вірити в свій народ, йти з ним нелегкою дорогою перетворень до розбудови величної вільної України.  Бути українцем – це щиро любити свою державу.

                                 

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.