Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Ми проти насильства! Ми за добро!

Дата: 7 грудня 2022 о 22:45, Оновлено 9 грудня 2022 о 16:47
182 перегляда

Ми проти насильства! Ми за добро!

    Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Міжнародна акція «16 днів проти насильства». Дати початку та завершення Кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.  

  До вище названої акції долучилися лідери учнівського самоврядування, які в рамках акції переглянули документальні фільми:  «Взаємоповага — основа людських стосунків», «Світ має бути без насильства», організували та провели флешмоб «Ми проти насильства! Ми за добро!» під гаслом «Не будьмо байдужими до тих хто поряд! Спільними діями ми можемо відстояти наші права!», виготовити флаєри «Світ без насильства», «Почни діяти - зупини насильство», «Цінуй життя! Зупинись!», підібрали вислови щодо протидії, запобіганню насильству та створили ланцюжок «Об'єднаймо наші зусилля за життя без насилля!».

  Члени комісії преси та інформації виготовили інформаційні бюлетені: «Насилля: попередити та зупинити», «Насильство. Як себе захистити?», «Гендерна рівність - це...», «Протидія насильству: законодавчі новації та дієві механізми правозастосування», «Торгівля людьми. Як уберегтися від небезпеки?»,  «СНІД: хто попереджений, той захищений», «Людяність і доброта - життя вашого мета»,   «Підліток і сучасне суспільство: права і відповідальність» та провели менторінг «Булінг! - мовчати не треба»  дистанційно, в асихронному режимі.

   Головою учнівської ради «Лідер» Діаною ЛЕОНОВЕЦЬ  було організовано та проведено діалоговий майданчик «Булінг – прояв агресії чи слабкості?». Учасники переглянули інформаційні сторінки: «Що таке булінг «Ознаки, за якими здійсюється булінг», «Статистика звернень в Україні про булінг», «Хто і як відповідає за булінг?», «Закон про протидію булінгу у школах», в яких було висвітлено поняття, причини й наслідки булінгу, аспекти відповідальності неповнолітніх за вчинення насильства, розглянуто шляхи боротьби із булінгом.

  До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом було організовано та проведено акцію солідарності «Червона стрічка як символ розуміння» на знак підтримки усіх тих, кому щодня доводиться жити у боротьбі з цією недугою. В рамках акції, за допомогою маленьких червоних стрічок,  лідери створили велику об’ємну стрічку, що стала символом надії на майбутнє без СНІДу та підібрали  інформаційні матеріали-застереження  «СНІД: хто попереджений, той захищений» в мережі Інтернет, зробили колаж, підготувати малюнки «СНІД: знати, щоб жити» та взяли участь в інтерактивному обговоренні «Будьте уважні і обережні – СНІД» в  дистанційному форматі  Telegram, Viber.

  До Всесвітнього дня волонтера лідери розробили дайджестгід в дистанційному форматі  Telegram «Люди, які оберігають цей світ…», який містив інформацію про волонтерів, як рушійну силу нашого народу, яка об’єднує, згуртовує та заохочує підставляти плече тим, хто цього потребує.

    Члени комісії з питань захисту прав дітей і допомоги у проблемних ситуаціях підготували репортаж «Неповнолітні: права та відповідальність» про роботу Центру правової допомоги  щодо надання консультацій та правової підтримки людям, які опинилися   у складних ситуаціях, рекомендації Ради Європи щодо поваги, захисту, здійснення прав дитини в цифровому середовищі,  організували та провели тренінг в Google Meet «Проблема насильства та жорстокості стосується кожного».

   Кожен з нас має сказати: «Ні!» насильству у власній і ліцейській родинах. Адже сім’я, ліцей  – це саме ті місця, які мають бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому  бурхливому світі. Місцями, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному.

                          

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.