Через роки, через століття - пам'ятаємо!
Через роки, через століття - пам'ятаємо!
8 травня - День пам’яті та примирення. Це важливий для кожної людини день, який відрізняється сильним символізмом. Пам'ять означає, що ми пам'ятаємо тих, хто поклав своє життя в період від 1939 до 1945 року. Примирення - символ того, що всі країни повинні об'єднатися разом.
Друга світова війна стала найбільшою трагедією в історії людства, яка забрала життя мільйонів людей. День пам'яті та примирення є нагадуванням про те, яким було життя під час війни та яку ціну заплатили люди за мир. Він має стати не лише днем пам'яті про минуле, але і можливістю привернення уваги до поточних конфліктів і важливості збереження миру.
З метою належного вшанування подвигу українського народу у боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини, формування у молодіжному середовищі шанобливого ставлення і поваги до ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни лідерами учнівського самоврядування було організовано та проведено інтерактивну акцію «Тобі я дякую, Герою, за майбутнє!». В рамках акції лідери підготувати постери: «Ми не забули! Ми пам'ятаємо!1939-1945», «Пам'ятаймо про тих, хто боровся за Україну тоді! Шануймо тих, хто воює за неї сьогодні!», «Горить свіча і наша пам'ять не згаса», підібрали тези про День пам’яті та примирення, виготовили браслети пам’яті у вигляді маків «Пам'ятаємо 1945! Перемагаємо 2023!».
Членами комісії преси та інформації було презентовано інформаційний репортаж «Дорогами війни, дорогами пам’яті», який містив матеріали про трагічні події Другої світової війни.
Головою учнівської ради «Лідер» Діаною ЛЕОНОВЕЦЬ було організовано та проведено патріотичний брейнстормінг «Подвиг, перемога, пам'ять». Лідери поглибили знання про героїчне минуле нашого народу.
Наша боротьба триває щоденно від 2014 року, і ми неодмінно переможемо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій підступного агресивного сусіда-злочинця. Міць наших збройних сил є запорукою існування держави та збереження прав людини.